We use cookies to personalize your experience. If you continue browsing you will be accepting its use. More information.
option

Sklad

INFO STADISTICS RECORDS
TAKE THE TEST
Title of test:
Sklad

Description:
Pro žáky SOU

Author:
Petr.Z
(Other tests from this author)

Creation Date:
01/10/2014

Category:
Mathematics
Share the Test:
Facebook
Twitter
Whatsapp
TAKE THE TEST
Last comments
No comments about this test.
Content:
Na obrázku je znázorněný sklad. Červená plocha je část skladu s uskladněným zbožím. Zelená část je volná plocha pro uskladnění dalšího zboží. Žlutá část je plocha pro pohodlný pohyb manipulační techniky a skladníků. Jaká je délka (v metrech) skladu?.
Na obrázku je znázorněný sklad. Červená plocha je část skladu s uskladněným zbožím. Zelená část je volná plocha pro uskladnění dalšího zboží. Žlutá část je plocha pro pohodlný pohyb manipulační techniky a skladníků. Jaká je šířka (v metrech) skladu?.
Na obrázku je znázorněný sklad. Červená plocha je část skladu s uskladněným zbožím. Zelená část je volná plocha pro uskladnění dalšího zboží. Žlutá část je plocha pro pohodlný pohyb manipulační techniky a skladníků. Jaká je plošný obsah (v metrech čtverečných) skladu?.
Na obrázku je znázorněný sklad. Červená plocha je část skladu s uskladněným zbožím. Zelená část je volná plocha pro uskladnění dalšího zboží. Žlutá část je plocha pro pohodlný pohyb manipulační techniky a skladníků. Jaký je plošný obsah (v metrech čtverečných) volné plochy pro další uskladnění zboží?.
Na obrázku je znázorněný sklad. Červená plocha je část skladu s uskladněným zbožím. Zelená část je volná plocha pro uskladnění dalšího zboží. Žlutá část je plocha pro pohodlný pohyb manipulační techniky a skladníků. Jaký je plošný obsah (v metrech čtverečných) části skladu s uskladněným zbožím?.
Na obrázku je znázorněný sklad. Červená plocha je část skladu s uskladněným zbožím. Zelená část je volná plocha pro uskladnění dalšího zboží. Žlutá část je plocha pro pohodlný pohyb manipulační techniky a skladníků. Jaký je plošný obsah (v metrech čtverečných) části skladu, ve které je možné se pohybovat?.
Na obrázku je znázorněný sklad. Červená plocha je část skladu s uskladněným zbožím. Zelená část je volná plocha pro uskladnění dalšího zboží. Žlutá část je plocha pro pohodlný pohyb manipulační techniky a skladníků. Kolik procent plochy skladu tvoří část, ve které je možné se pohybovat (zaokroulete na 1 desetinné místo)?.
Na obrázku je znázorněný sklad. Červená plocha je část skladu s uskladněným zbožím. Zelená část je volná plocha pro uskladnění dalšího zboží. Žlutá část je plocha pro pohodlný pohyb manipulační techniky a skladníků. Kolik procent plochy skladu tvoří plocha s uskladněným zbožím?.
Na obrázku je znázorněný sklad. Červená plocha je část skladu s uskladněným zbožím. Zelená část je volná plocha pro uskladnění dalšího zboží. Žlutá část je plocha pro pohodlný pohyb manipulační techniky a skladníků. Kolik procent plochy skladu tvoří část, ve které je možné ješte uskladnit zboží (zaokroulete na 1 desetinné místo)?.
Report abuse Terms of use
HOME
CREATE TEST
INFO
STADISTICS
RECORDS
Author's Tests