option

IDS PID

COMMENTS STADISTICS RECORDS
TAKE THE TEST
Title of test:
IDS PID

Description:
IDS PID

Author:
AVATAR
jmenoteckaprijmeni
(Other tests from this author)


Creation Date:
03/05/2021

Category:
Others

Number of questions: 9
Share the Test:
Facebook
Twitter
Whatsapp
Share the Test:
Facebook
Twitter
Whatsapp
Last comments
No comments about this test.
Content:
jízdenku T+ R (train + ride) ve formě doplatku k jízdnému ČD nelze zakoupit k aplikace železniční průkazka na IN kartě (režijka) zápisu v kilometrické bance.
území středočeského kraje, včetně části sousedících krajů zařazených do PID, je rozděleno 9 vnějších pásem 11 vnějších pásem.
jízdenky PID pro jednotlivou jízdu (přestupní) platí vždy do 24 hodin od doby kdy byly označeny dle časové a pásmové platnosti .
na lince airport express platí zvláštní jízdné PID a vybrané jízdní doklady vydané v TR10 veškeré jízdní doklady vydané v TR10 (traťové , in 100 a podobně).
území hlavního města Prahy je rozděleno na čtyři tarifní pásma dvě tarifní pásma .
Tarif PID je uplatňován ve 2 třídě osobních vlaku, spěšných, vyjmenovaných rychlíku a expresu osobních vlaku, spěšných, vyjmenovaných rychlíku , expresu a vlaků intercity .
osoba starší 10 let (cestující na jízdní doklad PID) muže ve vlacích CD zařazených do PID přepravit nejvýše 2 děti mladších 6 let neomezený počet děti mladších 6 let.
v případě že cestující cestuje na nezlevněnou jízdenku + navazující nezlevněnou jízdenku CD dle tarifu TR 10 požaduje Jednorázový doplatek do 1 TŘ je nutno vystavit dva doplatky ( zvlášť za úsek z PID a zvlášť za úsek s jízdenkou CD vystačíme pouze jeden doplatek (za úsek s jízdenkou PID a CD).
jízdní kolo formou spoluzavazadla je přepravované v pásmech P+O+B, pakliže cestující jede na tarif PID bezplatně za cenu uvedenou v tarifu TR10.
Report abuse Terms of use
HOME
CREATE TEST
COMMENTS
STADISTICS
RECORDS
Author's Tests