option

Test pro pokrocile

COMMENTS STADISTICS RECORDS
TAKE THE TEST
Title of test:
Test pro pokrocile

Description:
Zkusebni a neoverena verze testu pro pokrocile kacery.

Author:
zir37
(Other tests from this author)

Creation Date:
26/11/2010

Category:
Others

Number of questions: 20
Share the Test:
Facebook
Twitter
Whatsapp
Share the Test:
Facebook
Twitter
Whatsapp
Last comments
No comments about this test.
Content:
Zkratka WP znamená: Where is parking Waiting point Waypoint.
CITO event je setkání, na kterém: se hromadne loví kese se zakládá nekolik kesí se sejde alespon 500 lidí se z oblasti uklízí odpadky.
Návsteva Event cache se pomocí logu Will attend loguje: jeste pred jeho zahájením brzy po jeho ukoncení kdykoli po ukoncení setkání.
U Earthcache neplatí, ze: neobsahuje fyzickou schránku musí být listing také v anglictine ji schvalují nejcasteji cestí revieweri poskytuje vedecké ponaucení o Zemi.
Pri vkládání fotek TB a GC musím dát pozor, aby na fotce: nebyl videt identifikacní kód bylo zachyceno trackovací císlo nebylo videt tracking number.
CWG lze menit: jen za jiné CWG o stejné hodnote za vec o hodnote asi 10 korun za vec o hodnote nejméne 15 korun nelze menit, protoze jde o Geocoin.
Pokud ke kesi nevedou cesty, je na svazitém terénu a sem tam nejaké to houstí, pak je terén: asi 3 asi 4 asi 5.
Psací potreba: je ve vsech kesích, ale muze být nefunkcní ve vsech kesích není, a proto je lepsí mít ji s sebou je jen v nekolika vetsích kesích, takze je dobré ji mít byla pri zalození v kazdé kesi, ale nekde uz byla ukradena.
Pro Mystery Cache neplatí, ze napríklad: nejsou zadané souradnice stagí je nutné vylustit nejakou sifru souradnice zjistím v jiných kesích nemají zádnou fyzickou schránku.
Takzvaná Neznámá kes je to samé, jako: Mystery a Unknown Mystery a Multi Multi a Puzzle Earth a Puzzle.
Cache, které jiz nelze zakládat, jsou: Wherigo Cache Letterbox Cache Webcam Cache.
Pravidlu "Trade up, trade equal or don't trade" nevyhovuje, kdyz: nic nevlozím ani si nic nevezmu si vezmu GC a vlozím kinderhracku vymením dve CWG za dve jiná CWG kdyz vlozím 15 korun a vezmu dve CWG.
Pri napsání logu Didn't find it: se u kese objeví atribut Needs maintenance se ownerovi zasle zpráva o ukradení kese se mi snízí pocet nalezených kesí o jednu se nic z uvedených mozností nestane.
Owner muze bez kontaktování reviewera zmeni souradnice své kese: vzdy, kdyz k tomu má duvod (ukradení) jen pokud jde o posun do desetiny míle jen pokud v okolí míle není zádná dalsí kes leda tak ve snu, vzdy jej musí kontaktovat.
Doporucené maximální rozmery a velikost nahrávané fotky k logu jsou: sírka 800 pixelu a velikost 200 kB sírka 600 pixelu a velikost 125 kB sírka 800 pixelu a výska 600 pixelu.
Kese oznacené jako Premium Member Only (PMO): mohou lovit pouze platící uzivatelé (PM) mají zadání dostupné jen pro platící uzivatele mohou zalozit jen clenové Groundspeaku mohou lovit jen platící clenové Groundspeaku.
Waypointem "Question to Answer" se oznací místo, kde: se zjistuje nejaká informace se hledá nejaká mikrokes kde musím zapsat odpoved.
Atribut "Significant hike" znamená: významný podíl pesí chuze nutnost lezení po skalách nebo kamenech pohyb po nezpevneném terénu.
Atribut "Needs maintenance" lze odstranit pomocí logu: Owner maintenance Cache repaired Doesn't need maintenance.
U mestské kese je povetsinou zbytecné uvádet atribut: nevhodnost jízdy na koni verejné toalety nedaleko dostupné pro vozíckáre.
Report abuse Terms of use
HOME
CREATE TEST
COMMENTS
STADISTICS
RECORDS
Author's Tests